logo merida

URZĄDZENIA
I ŚRODKI HIGIENY

Nowa kolekcja urządzeń MERIDA STELLA BLACK LINE
merida stella

Kolekcje urządzeń
do łazienek i toalet

Dbając o atrakcyjność oferowanych urządzeń oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale poszerzamy naszą ofertę.

Aktualnie oferujemy kilkanaście spójnych stylistycznie kolekcji, w tym jedną - MERIDA UNIQUE - w wielu wariantach. Stawia to nas na pozycji niekwestionowanego lidera branży.

Konsekwentnie dążymy do podniesienia atrakcyjności designu urządzeń, zwiększenia komfortu użytkowania, obniżenia kosztów eksploatacji.

Merida - wyposażenie łazienek, środki czystości, sprzęt do sprzątania

Od prawie 30 lat jesteśmy liderem rynku wyposażenia toalet publicznych oraz produkcji i dystrybucji środków czystości i sprzętu do sprzątania. Produkujemy akcesoria łazienkowe, mydła w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy. Dostarczamy suszarki do rąk, kosze na śmieci, kosze do segregacji odpadów, worki na odpady.

Do grona 200 000 klientów należą firmy sprzątające, stacje benzynowe, restauracje, centra handlowe, urzędy, szkoły, szpitale, gabinety, zakłady, instytucje oraz wiele innych. Ciągłość dostaw gwarantują własne zakłady produkcyjne, nowoczesne centrum logistyczne, flota samochodów dostawczych i ciężarowych. Sprawną obsługę zapewnia 500 pracowników w 31 oddziałach spółki. Idealne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów gwarantuje zespół 100 specjalistów d/s handlowych.

Do szkoły

Z naszej szerokiej oferty dozowników mydła, podajników ręczników, pojemników na papier dokonaliśmy optymalnego wyboru produktów.
W ofercie "Do szkoły" wybraliśmy niezbędne elementy wyposażenia łazienek, akcesoria do sprzątania takie jak mopy, wózki, ściereczki oraz środki do mycia podłóg, środki do mycia sanitariatów, środki do mycia okien. Polecane urządzenia charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i ekonomiczną eksploatacją.

W ofercie "Dezynfekcja" zamieściliśmy produkty do dezynfekcji powierzchni, dezynfekcji rąk, dezynfekcji bez spłukiwania, bezdotykowe dozowniki dezynfekcyjne.

Dezynfekcja
Dezynfekcja rąk i powierzchni
Urządzenia i środki

Filmy instruktażowe

Jak sprawnie wymieniać wkłady w dozownikach mydła w pianie, obsługiwać dozowniki mydła w płynie?
Jak wymieniać wkłady w podajnikach ręczników papierowych w rolach?
Jak uzupełniać wkłady w pojemnikach na ręczniki papierowe w roli i składane?

Na wszystkie pytania dotyczące naszych urządzeń znajdą Państwo odpowiedzi w naszych filmach instruktażowych i szkoleniowych.

Techniki sprzątania

Zapraszamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi technik sprzątania, dostępnego sprzętu i akcesoriów oraz środków chemicznych.

W tym dziale znajdą Państwo porady dotyczące konkretnych problemów z jakimi możecie spotkać się w praktyce utrzymania czystości.