logo merida

URZĄDZENIA
I ŚRODKI HIGIENY

Zwroty

Warunki zwrotu
Wszystkie produkty, z wyłączeniem produktów na zamówienie, zakupione w sklepie internetowym podlegają zwrotowi w terminie do 30 dni od daty otrzymania przesyłki.
Zwracane produkty muszą być nieużywane, w oryginalnym opakowaniu i nieuszkodzone w transporcie powrotnym - prosimy o staranne zapakowanie przesyłki zwrotnej.
Należy wypełnić i podpisać Formularz zwrotuformularz do pobrania

Zwrot kurierem / pocztą
Zwracane produkty należy wysłać na adres:

MERIDA Sp. z o. o.
Sklep internetowy
ul. Żernicka 23
55-041 Tyniec Mały

Wypełniony i podpisany formularz zwrotu należy przesłać w postaci skanu lub zdjęcia na adres zwroty@merida.com.pl, a oryginał dołączyć do przesyłki zwrotnej.

Zwrot w oddziale
Zwracane produkty można oddać w dowolnym oddziale spółki MERIDA: zobacz listę adresów. Należy przedłożyć wypełniony i podpisany formularz zwrotu, na którym pracownik oddziału potwierdzi przyjęcie produktów. Formularz zwrotu należy przesłać w postaci skanu lub zdjęcia na adres zwroty@merida.com.pl, a oryginał zachować jako dowód dokonania zwrotu.

Zwrot środków
Po otrzymaniu zwracanych produktów w stanie opisanym w Warunkach zwrotu lub w przypadku zwrotu w oddziale po otrzymaniu maila z kopią wypełnionego formularza zwrotu, wyślemy mailem potwierdzenie przyjęcia zwrotu wraz z dokumentem korygującym. Po zwrotnym potwierdzeniu odbioru dokumentu korygującego przez klienta - wystarczy wiadomość e-mail o treści "Potwierdzam odbiór faktury korekty nr .…" - dokonamy zwrotu środków na wskazany rachunek bankowy. Zwrot należności zajmuje nie dłużej niż 14 dni.