logo merida

URZĄDZENIA
I ŚRODKI HIGIENY

31 maja, 2023

Ekologiczne i ekonomiczne papiery MERIDA

Papiery toaletowe, ręczniki składane, ręczniki w rolach i czyściwa papierowe, jedno i dwuwarstwowe, z białego papieru makulaturowego z naszej papierni

Papiery higieniczne MERIDA

W naszej ofercie papierów higienicznych, wyroby z papieru makulaturowego jedno- i dwuwarstwowego o białości 75% mają bardzo silną pozycję. Papiery toaletowe, ręczniki składane, ręczniki w roli, czyściwa papierowe wyprodukowane z tego papieru cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród użytkowników. Za tym sukcesem stoi wysoka jakość, konkurencyjna cena, a przede wszystkim ekologiczna produkcja oparta w 100% na procesach recyklingu. Nasze wyroby posiadają certyfikaty FSC i EcoLabel potwierdzające wspieranie zrównoważonej gospodarki leśnej oraz ekologiczne i prozdrowotne rozwiązania w przemyśle.

Produkcja papierów MERIDA

Innowacyjność w produkcji papierów MERIDA

Nieustanny rozwój i postęp technologiczny w produkcji, rozbudowa parku maszynowego, automatyzacja linii produkcyjnych pozwalają na zachowanie wysokiej, powtarzalnej jakości naszych wyrobów oraz atrakcyjnej, konkurencyjnej ceny. Wszystko to sprawia, że papier toaletowy i ręczniki papierowe produkowane z wyselekcjonowanej makulatury są najlepszym rozwiązaniem  i wyborem dla klientów poszukujących produktów, których stosunek jakości do ceny jest optymalny.